O sklepie

SEO sklep pod szyldem SEOspot istnieje od 2017 roku. Wtedy jako nowa marka zbudowany został przez PageSEO na bazie sukcesów w linkowaniu którym zajmujemy się już od 2011 roku. To na prawdę spory kawał czasu. Duże doświadczenie w linkowaniu zdobywaliśmy na przestrzeni lat pozycjonując klientów w umowach: "za efekt" które obecnie przechodzą już do lamusa, pozycjonowania w abonamencie które promowane są przez wszystkie większe firmy SEO, ale przede wszystkim realizując (dosłownie) tysiące zleceń dla agencji SEO pozycjonujących strony swoich klientów. To doświadczenie jest niebywale istotne ponieważ pozwala nam dostarczać ofertę która często stosunkowo niskim kosztem "dowozi" wymagane rezultaty.

Oferta naszego sklepu SEO

Można u nas zakupić pakiety linków które zostaną zrealizowane do wybranej bazy i zgodnie ze specyfikacją oferty. Pakiety linków służą do samodzielnego pozycjonowania strony internetowej i budowania profilu linków zgodnie z przyjętą strategią.

Pozyskujemy odnośniki dla stron naszych Klientów z zróżnicowanych źródeł. Są nimi zarówno posty i sygnatury na forach, dedykowane strony zapleczowe, artykuły sponsorowane, wpisy do prywatnych baz blogów tematycznych i ogólnotematycznych, profile w popularnych serwisach internetowych, wizytówki NAP, ogłoszenia publikowane w portalach do tego przeznaczonych i inne działania mające na celu pozyskanie wartościowego odnośnika. Dzięki rozbudowanej ofercie możemy swobodnie dostosować pozyskiwanie linków do strategii przyjętej przez klienta. Nasz SEO sklep umożliwia prosty zakup wybranych pakietów linków, a wieloletnie doświadczeniu w LB i obsłudze klientów daje pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane i wyraportowane zgodnie z opisem oferty.

Jakie pakiety wybrać

Jeśli zastanawiasz się nad tym które pakiety linków będą odpowiednie na pierwsze linkowanie lub kolejny etap działań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub napisz do nas bezpośrednio na adres e-mail. Prześlij adres strony internetowej oraz słowa kluczowe których pozycje chcesz wzmocnić. Dopasujemy optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb. Zawsze mile widziana jest informacja o budżecie miesięcznym jak chcesz zainwestować w linkowanie - pozwala nam to dopasować odpowiednie rozwiązania i często przyśpieszyć proces budowania solidnego profilu linków.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy również dwie kategorie które pomagają w wyborze usług SEO:
- zestawy pakietów to zbiór ofert które umożliwiają łatwe dopasowanie wielkości usługi do założonego budżetu.
- linkowanie w abonamencie to zestawy które kupowane co miesiąc umożliwiają regularne dostarczanie linków do strony internetowej z zróżnicowanych źródeł.

Polecam zapoznać się z dwoma powyższymi rozwiązaniami. Pierwsze jest dobre na start. Wystarczy dobrać pakiet do budżetu, a w następnej kolejności dopasować do zestawiania ilość i konkurencyjność fraz. Im mniej fraz tym więcej linków na każde słowo kluczowe. Linkowanie w formie abonamentowej to opcja często wybierana przez klientów indywidualnych oraz agencje które chcą regularnie dostarczać odnośniki do danej strony. Ten posty model umożliwia łatwe comiesięczne zmawianie pozyskiwania linków bez konieczności kontrolowania ewentualnego powielenia pakietów lub baz.

Dodatkowe informacje o sklepie i naszej ofercie: co oferuje nasz sklep
Sprawdź również: jak pozyskać linki do strony.

Sklep SEOspot.pl jest własnością firmy

PageSEO
ul. św. Filipa 23/6
31-150 Kraków
NIP: 5512494350
REGON: 121476358

Działalność rozpoczęta została 01.04.2011 roku i od tego czasu cały czas świadczymy usługi SEO dostarczając linki do stron internetowych naszych klientów.

Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu również poprzez formularz kontaktowy dostępny w sklepie.