Outsourcing SEO

Nie masz czasu na samodzielne pozyskiwanie linków dla stron swoich Klientów?
Wolisz przeznaczyć go na zdobywanie nowych umów?

Logiczne, że nie każda firma SEO musi posiadać kilkaset stron prywatnego zaplecza i zatrudnionych linkbuilderów. Skorzystaj z naszego rozbudowanego zaplecza i cały link building wykonamy za Ciebie zgodnie z przyjętą strategią lub określimy które usługi będą najlepsze dla każdej prowadzonej przez Ciebie strony.

Nasza oferta przeznaczona jest dla:

- małych, średnich i dużych firm które myślą o szybkim rozwoju
- osób które nie chcą samodzielnie pozyskiwać linków i przygotowywać strategii linkowania
- firm które nie dysponują rozbudowanym, zdywersyfikowanym zapleczem i nie chcą tracić środków na jego budowę, rozbudowę, regularne podlinkowanie, i kosztowne utrzymanie
- każdego kto ma świadomość tego, że samą optymalizacją nie da się zbudować pozycji dla konkurencyjnych fraz

Skup się na klientach,
a żmudne pozyskiwanie wartościowych linków pozostaw nam.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Outsourcing działań SEO jest idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz skupić się na obsłudze obecnych klientów i pozyskiwaniu nowych. Pozycjonowanie stron realizujemy w Twoim imieniu, dyskretnie, bez udostępniania jakichkolwiek informacji z tym związanych na zewnątrz.

Jak outsourcing SEO działa w praktyce?

Raz lub kilka razy w miesiącu (w zależności od ilości obsługiwanych domen) prześlij nam listę stron, fraz oraz budżet na linki dla każdej domeny. Dobierzemy odpowiednie pakiety i prześlemy propozycję działań. Po akceptacji rozpoczniemy realizację zleceń. Nie musisz wyszukiwać pakietów w sklepie i sprawdzać które z zestawień mieszczą się w założonym budżecie, całość przygotujemy za Ciebie. Jest to linkowanie abonamentowe które co miesiąc dostosowujemy do założonego przez Ciebie budżetu na każdą z domen oraz profilu linków. Outsourcing pozycjonowania = linkowanie w abonamencie.

Jakie działania spoczywają na Tobie aby odnieść sukces?

Pozyskiwanie nowych klientów, ich fachowa obsługa oraz odpowiednie przygotowanie stron pod linkowanie. SEO outsourcing zapewni pozostałe elementy.

Efekty?

Możemy pomóc Ci monitorować efekty prowadzonych działań. Konsultując z nami wyniki wiesz gdzie niezbędne jest wprowadzenie dodatkowych poprawek aby efekty linkowania były szybko widoczne. Jeśli po miesiącu 20% fraz (proste słowa kluczowe) wchodzi do TOP10, po dwóch/trzech kolejne 20%  to Twój klient zadowolony ze zwiększonego ruchu na stronie nie będzie zastanawiał się nad zmianą firmy SEO. Jeden z naszych partnerów współpracuje z klientami na bazie miesięcznych umów abonamentowych bez okresu wypowiedzenia. Dzięki temu łatwo pozyskuje nowe firmy do współpracy ponieważ żadna z nich nie czuje się przywiązana długoterminową umową obłożoną karami za jej zerwanie. Jednak oznacza to również, że klient już po miesiącu może rozwiązać umowę przez zwykłe nie opłacenie faktury za kolejny okres pozycjonowania. Z racji tego, że efekty prowadzonych działań (linkowanie + optymalizacja) przekładają się na wysokie rezultaty większość umów pozyskanych dwa lata temu jest nadal aktualnych. Sprawdź jakie efekty linkowania uzyskują nasi Klienci.

Optymalizacja?

Jako nasz partner z pulą stron internetowych i solidnymi miesięcznymi inwestycjami w ich linkowanie możesz liczyć na dodatkowe usługi. Sprawdzimy za Ciebie strony z którymi jest problem (np. słabo reagują na linkowanie pomimo odpowiedniego budżetu) i przygotujemy listę zmian które polecamy wprowadzić. Nie będzie to rozbudowany audyt ale najważniejsze wytyczne niezbędne do tego aby strona mogła osiągnąć zadowalające rezultaty. Najczęściej są to zmiany polegające na wkomponowaniu słów kluczowych na stronie głównej lub dopasowanych podstronach, zadbanie o ilość jak i unikalność treści, opisy kategorii, produktów, duplikacje wewnętrzne, wyłączenie indeksowania zbędnych zawartości czy usunięciu innych błędów które ograniczają potencjał domeny. Większym klientom możesz zaoferować dodatkowe usługi takie jak blog firmowy z poradami, content marketing nastawiony typowo pod promocję marki czy dodatkowe możliwości budowania rozpoznawalności przykładowo poprzez marketing szeptany czy aktywność w mediach społecznościowych. Partnerzy z którymi współpracujemy otrzymują od nas wsparcie aby móc swobodnie się rozwijać.

Wycena linkowania dla Twojego klienta

Otrzymujesz zapytanie o pozycjonowanie w abonamencie i nie wiesz w jaki sposób określić najlepszy budżet na linkowanie? Sprawdzimy to za Ciebie. Do naszej wyceny dodaj swoją prowizję, oraz uwzględnij koszt optymalizacji (poprawek na stronie, dodatkowych treści, opisów, bloga)  i prześlij odpowiedź swojemu potencjalnemu klientowi.

Indywidualne podejście do klienta - SEO outsourcing

Zapewniamy stały kontakt mailowy i telefoniczny oraz wsparcie w korespondencji z klientami. Twój klient przesłał pytanie na które odpowiedzi nie jesteś w stu procentach pewien? Przekieruj je do nas. Szczegółową odpowiedź otrzymasz w krótkim czasie.

Pełna poufność

Nigdy nie udostępniamy danych partnerów z którymi współpracujemy jak i informacji o obsługiwanych przez nich klientach. Nasz sklep SEO nie tworzy też żadnego portfolio klientów. Wszystkie dane partnerów jak i Klientów z oczywistych powodów traktujemy jako poufne. Realizuj pozycjonowanie dla swoich klientów wykorzystując oferowany przez nas outsourcing bez obaw o to, że udostępnimy jakiekolwiek informacje do celów reklamowych - w formie portfolio, czy listy osiągnięć.

Oferta dostosowana do potrzeb klienta

Jeśli szukasz rozwiązania którego aktualnie nie mamy w ofercie skontaktuj się z nami. Omówimy możliwości jego realizacji.

Umowa, a raczej jej brak

Nie masz konieczności podpisywania z nami terminowej umowy. Dlaczego jest to tak ważne? Gdy Twój Klient nie opłaci faktury na kolejny miesiąc nie masz obowiązku pozycjonować jego strony tym samym nie musisz zamawiać u nas linkowania dla tej domeny. To pozwala Ci uniknąć zbędnych kosztów za realizację działań które nie zostały opłacone przez klienta.

Warto z nami współpracować

Poza samymi pakietami linków naszym partnerom oferujemy dodatkowe rozwiązania. Audytów i monitorowania efektów nie uwzględniamy w pojedynczych zleceniach. Jeśli natomiast masz sporą pulę domen i rozsądny budżet - zgłoś się do nas po outsourcing pozycjonowania.