Linki z forów internetowych

Linki z forów internetowych
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Linki z forów internetowych to sposób na pozyskanie odnośników bliskich naturalnym. Fora internetowe służą do wymiany informacji, dzielenia się rozważaniami. Nie są więc lokalizacjami tworzonymi typowo pod linki. Pisane przez nas posty są przygotowane tak aby miały wartość w dyskusji stąd linkowanie z forów nie odbywa się w nachalny sposób. Dodatkową zaletą linków z forów internetowych jest więc możliwość pozyskania wartościowego ruchu referral. Odnośnik często pełni funkcje pomocy w znalezieniu danego produktu, usługi bądź innych informacji przydatnych w danym temacie.


Linki z forów internetowych - Posty - 20

Linki z forów internetowych - Posty - 20

W ramach oferty pozyskamy 20 linków z polskich for internetowych w formie postów. Każdy wpis wraz z odnośnikiem dodawany jest na innym forum internetowym, czyli odrębnej domenie i IP. Fora lub wątki dopasowane są tematycznie do linkowanej strony inte...

145,00

Linki z forów internetowych - Posty - 40

Linki z forów internetowych - Posty - 40

Usługa w ramach której pozyskamy 40 linków z polskich forów internetowych. Oferujemy linkowanie z postów tym samym wszystkie odnośniki będą w otoczeniu unikalnej i rozbudowanej treści. Każdy wpis wraz z odnośnikiem dodawany jest na innym forum intern...

290,00

Linki z forów internetowych - Sygnatury - 30

Linki z forów internetowych - Sygnatury - 30

W ramach oferty pozyskamy 30 linków z polskich forów internetowych w formie sygnatur pod postami. Pisząc posty pod którymi znajduje się ustalona sygnatura staramy się dobierać wątki dopasowane tematycznie do linkowanej strony internetowej. Są to krót...

130,00

Linki z forów internetowych - Sygnatury - 60

Linki z forów internetowych - Sygnatury - 60

Nasza usługa to linki z sygnatur w ilości 60 sztuk pozyskane z 20 różnych wartościowych polskich forów internetowych. Każde forum to oczywiście odrębna domena i IP, oraz każdy post z sygnaturą jest w innym wątku. Pisząc posty pod którymi znajduje się...

260,00

Nie mamy jednej listy forów dyskusyjnych. Przy każdym zleceniu dopasowujemy się do danych podawanych w zamówieniu i tematyki promowanej strony. Działamy tak aby każdy pozyskany odnośnik miał wartość dla linkowanej domeny i wyglądał naturalnie w komentowanym wątku. Unikamy bardzo zaśmieconych tematów z setkami odnośników. Każde zlecenie czyli zarówno linki z postów jak i linki z sygnatur realizowane jest ręcznie.

Jak realizujemy linkowanie na forach internetowych

Linki z forów dyskusyjnych dostarczamy w zależności od wybranego pakietu z postów lub sygnatur pod wypowiedziami. Nie jest to oferta linkowania z prywatnych forów które opierają się na sztucznych lokalizacjach tworzonych tylko pod linki. Do realizacji zlecenia wykorzystujemy popularne publicznie dostępne fora internetowe wypełnione unikalną treścią. Często są to domeny mające wysokie parametry. Podczas realizacji zlecenia wszystkie treści są przez nas starannie przygotowywane ponieważ mogą być przeczytane przez Internautów szukających konkretnych informacji.

Pozyskiwanie odnośników z forów internetowych

Dostarczamy linki z postów lub sygnatur na forach internetowych w zależności od wybranej usługi. Nie jest to szeptanka na forach (marketing szeptany) - nie zajmujemy się tworzeniem opinii. Nasze usługi mają na celu pozyskanie wartościowego odnośnika do linkowanej strony internetowej. Linki z forów internetowych można pozyskiwać na dwa sposoby: tworząc nowe tematy lub dołączając do istniejących już wątków. W zdecydowanej większści przypadków linki na forach pozyskujemy właśnie poprzez udział we wcześniej założonych tematach. Dodawane przez nas wpisy mają za zadanie przemycić odnośnik do strony internetowej w formie brandowej lub podpięty do określonego słowa kluczowego. Linki pozyskiwane w ten sposób mogą więc mieć nie tylko wartość SEO, ale też pośrednio dostarczyć ruch do strony internetowej. Nie robimy tego w sposób nachalny i nie oceniamy produktów ani usług. Staramy się dopasować do dyskusji - podstawowym założeniem linków z forów jest pozyskanie wartiościowego dla linkowanej strony odnośnika.

Naszym celem nie jest marketing szeptany

Nie tworzymy sztucznych opinii zachwalających produkty lub usługi. Nie jest to celem realizowanej przez nas usługi linkowania z forów internetowych. Dodajemy neutralne posty zachęcające do zapoznania się z danym produktem lub wskazujące gdzie można skorzysać z konkretnych usług. Każdy z pakietów realizowany jest w celu pozyskania jak najlepszych, najtrwalszych odnośników do pozycjonowanej strony internetowej. Są to usługi SEO ukiernkowane na rozbudownę profilu linków.