Linki z ogłoszeń

Linki z ogłoszeń
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Publikacja oferty w serwisach ogłoszeniowych to prosty sposób na pozyskanie linków. Większość dobieranych przez nas stron umożliwia pozostawienie odnośnika do promowanej strony. Do realizacji zlecenia wykorzystujemy w sporej części popularne serwisy ogłoszeniowe. Linki z ogłoszeń są przez nas dodawane w otoczeniu treści które są przygotowywane przez copywritera w ramach zakupionej usługi. Kładziemy również nacisk na serwisy które umożliwiają pozyskanie linków dofollow.


Linki z serwisów ogłoszeniowych - 25

Linki z serwisów ogłoszeniowych - 25

W ramach usługi pozyskamy 25 linków z wyselekcjonowanych serwisów ogłoszeniowych. Każde ogłoszenie dodawane jest z tekstem promującym danym produkt lub usługę. Wykorzystujemy w tym celu tylko i wyłącznie serwisy umożliwiające pozostawienie aktywnego ...

140,00

Linki z serwisów ogłoszeniowych - 50

Linki z serwisów ogłoszeniowych - 50

Usługa umożliwia pozyskanie linków z ogłoszeń które umieszczane są przez nas w 50 wyselekcjonowanych polskich portalach ogłoszeniowych. Dodawanie ogłoszeń opiera się na specjalnie do tego celu przygotowanych treściach promujących dany produkt lub usł...

280,00

Linki z serwisów ogłoszeniowych - 100

Linki z serwisów ogłoszeniowych - 100

W ramach największego dostępnego u nas pakietu linków ze stron ogłoszeniowych możesz pozyskać, aż 100 wartościowych odnośników które podlinkują wskazaną przez Ciebie witrynę internetową. Do realizacji zlecenia wykorzystujemy przygotowaną bazę polskic...

560,00

Linki z serwisów ogłoszeniowych dostarczane są przez nas z odpowiednio przygotowanej bazy polskich serwisów ogłoszeniowych w których można zamieścić ofertę. W ramach naszych usług dodajemy ogłoszenia z linkiem bazując na wysokiej jakości treściach które mogą dodatkowo promować Twoje produkty lub usługi. Pakiety ogłoszeniowe pozwalają pozyskać linki w formie brandowej (z anchorem w postaci adresu strony) w bliskim otoczeniu treści reklamowej dotyczącej promowanej usługi lub produktu.

Czym są linki z ogłoszeń?

Linki z portali ogłoszeniowych to mało inwazyjna forma rozbudowy profilu linków. Dostarczamy w ten sposób linki brandowe z domen przypisanych do skryptów serwisów ogłoszeniowych których głównym zadaniem jest docieranie do konsumenta z ofertą reklamodawcy. Lista portali ogłoszeniowych którą monitorujemy i rozwijamy składa się więc tylko i wyłącznie z lokalizacji ogólnodostępnych które służą do publikacji ogłoszeń dotyczących produktów lub usług. W ramach przygotowanych ofert dodajemy ogłoszenia z treścią o charakterze reklamowym jednak głównym celem każdego pakietu w tej kategorii jest pozyskanie wartościowego odnośnika do promowanej strony internetowej.

Dodatkową zaletą pozyskiwania odnośników z ogłoszeń jest dywersyfikacja profilu linków strony internetowej. Serwisy pod ogłoszenia zbudowane są na kilku różnych skryptach oraz dedykowanych rozwiązaniach. Wszystkie linki z portali ogłoszeniowych pozyskiwane są przez nas ręcznie na specjalnie do tego celu przygotowanych treściach.