Linki z serwisów ogłoszeniowych - 50

  • Linki z serwisów ogłoszeniowych - 50
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Linki z serwisów ogłoszeniowych - 50
200,00
Netto: 162,60zł


W ramach usługi pozyskamy 50 linków z wyselekcjonowanych serwisów ogłoszeniowych. Każde ogłoszenie dodawane jest z tekstem promującym danym produkt lub usługę. Wykorzystujemy w tym celu tylko i wyłącznie serwisy umożliwiające pozostawienie aktywnego odnośnika. Pakiet umożliwia pozyskanie ruchu bezpośrednio do promowanej oferty zaraz po publikacji ogłoszeń (gdy oferta jest na najwyższych pozycjach listingu), w trakcie jego trwania oraz każdorazowo przy przedłużaniu ogłoszenia poprzez odnośnik przesyłany przez serwisy mailowo.

Konto e-mail pod aktywację i odnawianie ogłoszeń tworzone jest przez nas w ramach oferowanej usługi. Dzięki temu nie zaśmiecamy głównej skrzynki pocztowej Klienta.

Ogłoszenia dodajemy w oparciu o przygotowane przez nas treści opisujące promowany produkt lub usługę. Dzięki temu linki wstawiane są w otoczeniu tematycznych tekstów promujących ofertę. Do publikacji 50 ogłoszeń przygotowujemy 2 ręcznie i starannie synonimizowane teksty bazowe o długości 1000-1400 znaków co pozwala zastosować w ogłoszeniach treści o długości wynikowej około 500 znaków.
Przygotowana przez nas baza ogłoszeń pozwala pozyskać 60-80% linków dofollow.

Termin realizacji wynosi maksymalnie: 21 dni.

Specyfikacja oferty:
Ilość dodawanych ogłoszeń: 50
Ilość linków z ogłoszeń: 50
Ilość treści bazowych: 2
Długość publikowanych tekstów: około 500 znaków

Udostępnij