Strony zapleczowe

Strony zapleczowe
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Oferta w ramach której przygotowujemy indywidualne strony zapleczowe dostosowane do linkowanej strony oraz słów kluczowych. Każda usługa oparta jest na przygotowaniu witryny z tekstami, zdjęciami i logotypem. Witryna stawiana jest na jednej z dwunastu dostępnych platform. Wyklucza to konieczność opłacania domeny, hostingu oraz ich przedłużania. Prywatne zaplecze to źródło linków którym można zarządzać w dowolny sposób. Wraz z adresami utworzonych stron dostarczamy logony oraz hasła. Strony można więc rozwijać poprzez dodawanie nowych treści oraz modyfikować już istniejące.


Strony zapleczowe - platformy web i blogi

Strony zapleczowe - platformy web i blogi

Oferujemy przygotowanie dedykowanych stron zapleczowych na różnych platformach blogowych / web 2.0. Każda strona ma postać prostej witryny lub bloga, zawiera treści tematycznie powiązane z linkowaną stroną oraz podanymi słowami kluczowymi. Opublikowa...

75,00

Strony zapleczowe - platformy web i blogi - 5 stron

Strony zapleczowe - platformy web i blogi - 5 stron

W ramach oferty wykonamy 5 dedykowanych stron zapleczowych na różnych platformach oraz podlinkowanie każdej z utworzonych witryn. Każda strona będzie miała postać witryny internetowej lub bloga z treściami tematycznie powiązanymi z promowaną stroną i...

500,00

Strony zapleczowe - aktualizacja treści

Strony zapleczowe - aktualizacja treści

Aktualizacja stron zapleczowych o nowe treści jest podstawą ich rozwijania. Jeśli zakupiłeś u nas zaplecze i chcesz wzbogacić je o kolejne artykuły z linkami lub bez zrobimy to za Ciebie. W ramach usługi przygotujemy unikalny tekst o długości 2000 zn...

20,00

Zrealizowane w ramach naszej oferty strony zapleczowe są własnością Klienta. Oznacza to, że możesz nimi dowolnie zarządzać. Dodawać nowe wpisy z linkami gdy pojawią się nowe produkty w ofercie, lub edytować już istniejące gdy zajdzie taka potrzeba. Rozbudowane i dobrze podlinkowane zaplecze seo poza samą wartością wynikającą z dodanych linków ma również możliwość zbierania ruchu referral. Budowanie zaplecza SEO nie musi być trudne i czasochłonne!

Czym jest dedykowane zaplecze SEO?

Własne zaplecze (blogi zapleczowe) ułatwia pozycjonowanie. Dzięki wykorzystaniu popularnych platform nie musisz obawiać się wysokich kosztów związanych z koniecznością przedłużenia domen lub hostingu. Zaplecze SEO pracuje dla Twojej witryny cały czas bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Realizowana przez nas budowa zaplecza seo może opierać się na wielu różnych platformach blogowych.

Jakie są zalety własnych stron zapleczowych?

Tworzenie zaplecza seo to konieczność jeśli myślisz o stabilnych wynikach i długotrwałych efektach działań. Tworzenie stron zapleczowych jest ważnym elementem budowania profilu linków. Dzięki nim uzyskujemy pełną kontrolę nad odnośnikami, możliwość dowolnej edycji zawartości i mocne źródła linków przy zadbaniu o ich odpowiednie podlinkowanie.