Wizytówki NAP

Wizytówki NAP
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Zamieścimy dane adresowe Twojej firmy w mocnych serwisach tworząc wizytówki NAP. Są to lokalizacje które zgodnie ze skrótem Name Adres Phone pozwalają na stworzenie wizytówki zawierającej nazwę firmy, adres, numer telefonu oraz link do domeny. Jest to przydatne szczególnie w przypadku gdy realizujesz dla swojej strony pozycjonowanie lokalne. Zachowanie spójnych danych adresowych firmy na swojej stronie, wizytówce moja firma oraz cytowanie ich w NAP jest istotne dla widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Oferujemy katalogowanie strony w mocnych serwisach NAP.


Wizytówki NAP - 15

Wizytówki NAP - 15

Oferta utworzenia 15 wizytówek NAP w popularnych serwisach internetowych i katalogach firm. W ramach usługi pozyskujemy linki z wizytówek NAP w wyselekcjonowanych lokalizacjach. Rejestrujemy konto, tworzymy odpowiednie wizytówki zawierające pełne dan...

150,00

Wizytówki NAP - 30

Wizytówki NAP - 30

Przygotowana przez nas usługa umożliwia pozyskanie 30 wysokiej jakości wizytówek NAP w popularnych polskich serwisach internetowych i katalogach firm. W ramach oferty rejestrujemy konta w serwisach listującym firmy, tworzymy odpowiedni profil przedst...

280,00

Wizytówki NAP - 50

Wizytówki NAP - 50

Nasza usługa polega na utworzeniu 50 wizytówek NAP w popularnych serwisach i katalogach firm. Pozyskujemy wartościowe linki z NAP. W ramach oferty przygotowujemy konta w starannie dobranych lokalizacjach - spisach polskich firmy lub firmowych katalog...

460,00

Linki NAP sprawdzają się przede wszystkim wtedy gdy strona internetowa jest pozycjonowana lokalnie. Wykorzystujemy serwisy i katalogi NAP tak aby pozyskać do promowanej strony internetowej odnośnik w otoczeniu unikalnej treści oraz danych adresowych firmy. Jeśli starasz się podnieść pozycję w Google Maps cytowanie danych firmy w zaufanych lokalizacjach wraz z odnośniem do strony będzie ważnym czynnikiem rankingowym.

W niektórych branżach posiadanie strony internetowej nie jest konieczne do prowadzenia biznesu. Wizytówki NAP można wykorzystać do celów informacyjnych ponieważ zawierają niezbędne dane kontaktowe. Nie są to więc strony wykorzystywane tylko i wyłącznie do pozyskiwania linków.

Odpowiednio przygotowana lista serwisów NAP pozwala nam tworzyć poprzez katalogowanie strony internetowej wizytówki w wartościowych lokalizacjach wraz z linkiem do promowanej witryny.