Wizytówki NAP

Wizytówki NAP
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Linki NAP sprawdzają się przede wszystkim wtedy gdy strona internetowa jest pozycjonowana lokalnie. Wykorzystujemy serwisy i katalogi NAP tak aby pozyskać do promowanej strony internetowej odnośnik w otoczeniu unikalnej treści oraz danych adresowych firmy. Jeśli starasz się podnieść pozycję w Google Maps cytowanie danych firmy w zaufanych lokalizacjach wraz z odnośniem do strony będzie obok komentarzy w profilu oraz optymalizacji ważnym czynnikiem rankingowym.

W niektórych branżach posiadanie strony internetowej nie jest wymogiem koniecznym do prawidłowego prowadzenia biznesu. Wizytówki NAP można wykorzystać do celów informacyjnych ponieważ zawierają niezbędne dane kontaktowe, oraz adres. Nie są to więc strony wykorzystywane tylko i wyłącznie do pozyskiwania linków.

Pakiety wizytówek NAP - odpowiednio przygotowana lista serwisów NAP pozwala nam tworzyć poprzez katalogowanie strony wizytówki w wartościowych lokalizacjach wraz z linkiem do promowanej witryny.

Wykorzystując oferty z tej kategorii zamieścisz dane adresowe swojej firmy w serwisach NAP. Są to lokalizacje które zgodnie ze skrótem Name Adres Phone pozwalają na stworzenie wizytówki zawierającej nazwę firmy, adres, oraz numer telefonu wraz z linkiem do powiązanej witryny. Jest to przydatne szczególnie w przypadku gdy realizujesz dla swojej strony pozycjonowanie lokalne. Zachowanie spójnych danych adresowych firmy na swojej stronie, wizytówce moja firma oraz cytowanie ich w NAPach może być istotne dla widoczności strony w lokalnych wynikach wyszukiwania.


Wizytówki NAP - 15

Wizytówki NAP - 15

Oferta utworzenia 15 wizytówek NAP w popularnych serwisach internetowych i katalogach firm. W ramach usługi rejestrujemy konto, tworzymy odpowiednią wizytówkę zawierającą pełne dane adresowe firmy (Name, Adress, Phone) oraz w większości z nich równie...

120,00

Wizytówki NAP - 30

Wizytówki NAP - 30

Przygotowana przez nas usługa umożliwia pozyskanie 30 wysokiej jakości wizytówek NAP w popularnych polskich serwisach internetowych i katalogach firm. W ramach oferty rejestrujemy konta w serwisach listującym firmy, tworzymy odpowiedni profil przedst...

220,00

Wizytówki NAP - 50

Wizytówki NAP - 50

Nasza usługa polega na utworzeniu 50 wizytówek NAP w popularnych serwisach i katalogach firm. W ramach oferty przygotowujemy konta w starannie dobranych lokalizacjach - spisach polskich firmy lub firmowych katalogach stron, tworzymy odpowiednią wizyt...

380,00