• Wizytówki NAP - 30
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Wizytówki NAP - 30
220,00
Netto: 178,86zł


Oferta utworzenia 30 wizytówek NAP w popularnych serwisach internetowych i katalogach firm. W ramach usługi rejestrujemy konto, tworzymy odpowiednią wizytówkę zawierającą pełne dane adresowe firmy (Name, Adress, Phone) oraz w większości z nich również klikalny link do strony internetowej. Każda wizytówka będzie zawierała unikalny opis firmy.

Parametr Trust Flow (TF) dla domen: 20-60
Przykładowe domeny: yelp.pl, targeo.pl
Do realizacji wykorzystujemy tylko Polskie strony internetowe.

Dane niezbędne do realizacji zlecenia
- pełne dane firmowe (nazwa działalności, numery NIP i REGON)
- adres siedziby firmy który ma zostać zamieszczony w wizytówkach
- adres domeny (możliwość podlinkowania tylko strony głównej)
- dane kontaktowe które mogą być również niezbędne do wypełnienia profilu (mail, telefon)

Czas realizacji
Okres realizacji zlecenia wynosi do 30 dni. Długi termin wynika z konieczności otrzymania potwierdzeń akceptacji wizytówek przez niektóre serwisy internetowej. Po zebraniu wszystkich adresów bezpośrednich przygotowywany jest raport.

Dodatkowe informacje
W ramach realizacji zamówienia tworzymy również tymczasowe konto pocztowe na darmowej domenie. Umożliwia to zebranie potwierdzeń.
Nie każdy serwis umożliwia pozyskanie klikalnego odnośnika (większość tak). W przypadku wizytówek NAP najważniejsze jest cytowanie danych firmy które będą spójne z promowaną stroną.
W przypadku gdy strona dodane jest już do części lokalizacji zastosujemy zamienniki tak aby ilość założonych profili była zgodna z zamówieniem.

Przykładowe domeny:


Udostępnij