Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Content marketing w SEO to wykorzystanie wysokiej jakości treści zarówno do pozyskania ruchu jak i odnośnika dofollow. Zadaniem portali jest nie tylko udział w link building, ale też możliwość przekazania wartościowego ruchu referral.

Zaplecze SEO wysokiej jakości oparte jest na unikalnych treściach dodawanych do odpowiednio przygotowanych i dobrze podlinkowanych stron. Zadaniem portali jest gromadzenie wartościowego ruchu oraz możliwość przekazania dodatkowej wartości SEO dla stron promowanych w artykułach.

Wpisy gościnne (guest posting). W portalach publikujemy treści dobrej jakości stanowiące wartość dodaną. Najcześciej wzbogacone są one zdjęciem, czasami filmem z youtube lub kilkoma powiązanymi grafikami, które mogą zainteresować czytelnika. Artykuły dodawane przez Klientów przemieszane są z wpisami utworzonymi przez nas, bez linków wychodzących.

Treści wartościowe dla odbiorców publikowane w naszych lokalizacjach (artykuły, poradniki) moga być dodatkowo promowane przez Klienta przy pomocy kanałów social media.

Artykuły pozycjonujące mogą zawierać link dofollow podpięty do anchora lub brandu przekazujący wartość promowanej stronie lub neutralny z atrybutem nofollow. Sprawdź wszystkie dostępne oferty na linki w naszym sklepie internetowym.

Nasze serwisy internetowe to zbiór stron zarówno ogólnotematycznych, jak i tematycznych. Artykuły sponsorowane umożliwiają pozyskanie wartościowego odnośnika i dotarcie do potencjalnego Klienta. Linki zdobywane z wartościowych treści mają więc poza podstawowym zadaniem jakim jest wkład w link building możliwość pozyskania ruchu referral. Serwisy internetowe przygotowane zostały przez nas ze starannością. W każdym publikujemy tylko i wyłącznie unikalne treści, poprawnie sformatowane i opatrzone grafiką. Każda z nich może być dodatkowo promowana i pełnić funkcje reklamowe.


Serwisy internetowe Ogólnotematyczne - 10

Serwisy internetowe Ogólnotematyczne - 10

W ramach oferty opublikujemy 10 artykułów sponsorowanych w prowadzonych przez nas prywatnych blogach/portalach. Wszystkie wpisy oparte są na unikalnych treściach dostarczanych przez klientów i tworzonych przez nas.  Strony umożliwiają publikację...

250,00

Teksty do publikacji - 10

Teksty do publikacji - 10

Oferta w ramach której przygotowanych zostanie dziesięć unikalnych tekstów jakości zapleczowej. Każdy z nich będzie dotyczył tematyki linkowanej strony i miał długość min. 3000 znaków. Wszystkie treści są unikalne (nigdzie wcześniej nie publikowane),...

200,00