Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Content marketing w SEO to wykorzystanie wysokiej jakości treści zarówno do pozyskania ruchu jak i odnośnika dofollow. Zadaniem portali jest nie tylko udział w link building, ale też możliwość przekazania wartościowego ruchu referral.

Zaplecze SEO wysokiej jakości oparte jest na unikalnych treściach dodawanych do odpowiednio przygotowanych i dobrze podlinkowanych stron. Zadaniem portali jest gromadzenie wartościowego ruchu oraz możliwość przekazania dodatkowej wartości SEO dla stron promowanych w artykułach.

Wpisy gościnne (guest posting). W portalach publikujemy treści dobrej jakości stanowiące wartość dodaną. Najcześciej wzbogacone są one zdjęciem, czasami filmem z youtube lub kilkoma powiązanymi grafikami, które mogą zainteresować czytelnika. Artykuły dodawane przez Klientów przemieszane są z wpisami utworzonymi przez nas, bez linków wychodzących.

Treści wartościowe dla odbiorców publikowane w naszych lokalizacjach (artykuły, poradniki) moga być dodatkowo promowane przez Klienta przy pomocy kanałów social media.

Artykuły pozycjonujące mogą zawierać link dofollow podpięty do anchora lub brandu przekazujący wartość promowanej stronie lub neutralny z atrybutem nofollow. Sprawdź wszystkie dostępne oferty na linki w naszym sklepie internetowym.

Nasze serwisy internetowe to zbiór stron zarówno ogólnotematycznych, jak i tematycznych. Artykuły sponsorowane umożliwiają pozyskanie wartościowego odnośnika i dotarcie do potencjalnego Klienta. Linki zdobywane z wartościowych treści mają więc poza podstawowym zadaniem jakim jest wkład w link building możliwość pozyskania ruchu referral. Serwisy internetowe przygotowane zostały przez nas ze starannością. W każdym publikujemy tylko i wyłącznie unikalne treści, poprawnie sformatowane i opatrzone grafiką. Każda z nich może być dodatkowo promowana i pełnić funkcje reklamowe.


Serwisy internetowe Ogólnotematyczne

Serwisy internetowe Ogólnotematyczne

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy starannie przygotowane portale internetowe i blogi, pod jakościowe i unikalne wpisy. Strony umożliwiają publikację wpisów w różnych tematykach, z podziałem na odpowiednie kategorie.Wszystkie wpisy oparte są na ...

25,00

Serwisy internetowe Tematyczne - Turystyka i rekreacja

Serwisy internetowe Tematyczne - Turystyka i rekreacja

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy starannie przygotowane portale internetowe i blogi dot. turystyki, wypoczynku i rekreacji, do których realizowana jest publikacja jakościowych, merytorycznych i przede wszystkim unikalnych artykułów. Do stron...

25,00

Serwisy internetowe Tematyczne - Architektura i budownictwo

Serwisy internetowe Tematyczne - Architektura i budownictwo

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy starannie przygotowane portale internetowe i blogi dot. architektury, budownictwa, domu i ogrodu do których realizowana jest publikacja jakościowych, merytorycznych i przede wszystkim unikalnych artykułów. Do...

25,00