Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Nasze serwisy internetowe to zbiór stron zarówno wielotematycznych, jak i tematycznych. Artykuły sponsorowane umożliwiają pozyskanie wartościowego odnośnika i dotarcie do potencjalnego klienta. Linki zdobywane z wartościowych treści mają więc poza podstawowym zadaniem jakim jest wkład w link building możliwość pozyskania ruchu referral. Serwisy internetowe przygotowane zostały przez nas ze starannością. W każdym publikujemy tylko i wyłącznie unikalne treści, poprawnie sformatowane i opatrzone grafiką. Artykuły sponsorowane publikujemy na naszych portalach i blogach.


Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 1

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 1

W ramach oferty opublikujemy 10 artykułów sponsorowanych w prowadzonych przez nas prywatnych blogach/portalach. Wszystkie wpisy oparte są na unikalnych treściach dostarczanych przez klientów i tworzonych przez nas.  Strony umożliwiają publikację...

250,00

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 2

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 2

Druga baza portali pod publikacje artykułów sponsorowanych. Oferta różni się tylko i wyłącznie spisem wykorzystywanych do realizacji zlecenia domen. Wszystkie pozostałe cechy, sposób realizacji, wykorzystywane dane są identyczne jak w przypadku ofert...

250,00

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 3

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 3

Trzecia baza portali pod publikacje artykułów sponsorowanych. Oferta różni się tylko i wyłącznie spisem wykorzystywanych do realizacji zlecenia domen. Wszystkie pozostałe cechy, sposób realizacji, wykorzystywane dane są identyczne jak w przypadku ofe...

250,00

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 4

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 4

Czwarta baza portali pod publikacje artykułów sponsorowanych. Oferta różni się tylko i wyłącznie spisem wykorzystywanych do realizacji zlecenia domen. Wszystkie pozostałe cechy, sposób realizacji, wykorzystywane dane są identyczne jak w przypadku ofe...

250,00

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 5

Publikacja artykułów - 10 Serwisy internetowe ogólnotematyczne 5

Poszukiwanie najlepszych sposobów na zwiększenie widoczności strony internetowej to nieodłączna część strategii marketingowej w Internecie. W tym celu warto skorzystać z piątej bazy portali, dedykowanej publikacji artykułów sponsorowanych. W po...

250,00

Teksty do publikacji - 10

Teksty do publikacji - 10

Oferta w ramach której przygotowanych zostanie dziesięć unikalnych, długich tekstów jakości artykułów sponsorowanych. Każdy z nich będzie dotyczył tematyki linkowanej strony i miał długość ponad 6000 znaków. Wszystkie treści są unikalne (nigdzie wcze...

250,00

Content marketing w SEO to wykorzystanie wysokiej jakości treści zarówno do pozyskania ruchu jak i odnośnika. Zadaniem portali jest nie tylko udział w link building, ale też możliwość przekazania ruchu referral.

Czym jest artykuł sponsorowany?

Artykuł sponsorowany to treść oraz jej publikacja, która została zamówiona i opłacona przez reklamującą się firmę. Publikacje tego typu wykorzystuje się do zwiększenia widoczności w Internecie oraz świadomość marki. Artykuły publikowane są na tematycznych, regionalnych lub wielotematycznych stronach internetowych i zawierają linki do sponsorującej je strony internetowej. W kontekście SEO, artykuły sponsorowane mogą pomóc zwiększyć pozycje strony w wynikach wyszukiwania poprzez udział w budowaniu profilu linków domeny.

Gdzie publikujemy artykuły sponsorowane?

Artykuły sponsorowane publikujemy na własnych portalach i blogach. Dzięki temu cena publikacji jest niska - nie jesteśmy pośrednikiem. Nasz cennik jest bardzo prosty i dotyczy zawsze dziesięciu wpisów. Nasze zaplecze serwisów contentowych oparte jest na unikalnych treściach dodawanych do odpowiednio przygotowanych i dobrze podlinkowanych domen. Zadaniem portali jest gromadzenie ruchu oraz możliwość przekazania dodatkowej wartości SEO dla stron promowanych w artykułach. Artykuły z linkami przemieszane są z wpisami utworzonymi przez nas, bez linków wychodzących.

Na czym polega nasza oferta publikacji artykułów sponsorowanych

Artykuł sponsorowany do każdej pojedynczej publikacji jest unikalny, przygotowany w ramach wykupionej dodatkowej usługi (Teksty do publikacji) lub przesłany przez klienta. Treści wartościowe dla odbiorców publikowane w naszych lokalizacjach (artykuły, poradniki) mogą być dodatkowo promowane przez klienta przy pomocy kanałów social media.

Artykuły pozycjonujące mogą zawierać link dofollow podpięty do anchora lub na brand przekazujący wartość promowanej stronie lub neutralny z atrybutem nofollow. Sprawdź wszystkie dostępne oferty na linki w naszym sklepie internetowym.

Nie jesteśmy pośrednikiem - oferujemy publikacje na naszych portalach

Z czego wynika niska cena publikacji? Artykuły sponsorowane na blogach możemy zaoferować w atrakcyjnej cenie ponieważ nie jesteśmy pośrednikami - publikujemy je na blogach założonych prowadzonych przez nas (jest to nasza grupa portali i blogów). Cennik nie zawiera wiec marży pośrednika ani żadnych innych dodatkowych kosztów.

Sprawdź również artykuły sponsorowane dostępne w naszym serwisie CMspace.pl. Oprócz portali które znajdziesz w sklepie w formie pakietów 10tek na stronie dostępne są dodatkowe oferty wielotematyczne i tematyczne z możliwością zakupu pojedyńczych publikacji. Dostarczymy dla Ciebie mocne, trwałe linki z artykułów sponsorowanych w atrakcyjnej cenie.