FAQ

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście. Aby otrzymać fakturę VAT wystarczy podczas składania zamówienia uzupełnić wymagane dane firmy lub przesłać nam je w wiadomości e-mail. Faktura wystawiana jest do 48h od zaksięgowania wpłaty za poprawnie złożone zamówienie.

Czy otrzymam raport?

Tak. Każde zlecenie po zakończeniu realizacji jest raportowane. Raport zawiera linki bezpośrednie do opublikowanych wpisów lub w przypadku innych źródeł jak linki profilowe czy strony zapleczowe dodatkowo dane logowania.

Jaki jest czas realizacji usługi?

Okres realizacji usługi jest zawsze uzależniony od wybranego pakietu stąd podajemy go w opisie każdej oferty. Czas realizacji jest powiązany z tempem linkowania. Z racji tego przy zakupie kilku pakietów dostosowujemy czas realizacji do ilości linków i podajemy jego wartość w wiadomości potwierdzającej zamówienie. Dzięki temu przy zakupie wielu usług tempo przyrostu odnośników nie będzie zbyt wysokie.

Jakie dane są niezbędne do realizacji zlecenia?

Dla większości pakietów do rozpoczęcia działań potrzebujemy adresu strony oraz słów kluczowych. W przypadku niektórych usług takich jak profile wystarczy nam oczywiście sam adres witryny ponieważ odnośniki pozyskiwane są na frazy brandowe. Dla artykułów sponsorowanych poza adresem strony trzeba również przesłać artykuł który zostanie przez nas dodany w jednym z dostępnych serwisów. W opisie każdej oferty zamieszczamy informację jakie dane należy przesłać po jej zakupie.

Czy linkowanie jest bezpieczne?

Jakiekolwiek działania mające na celu manipulowanie wynikami wyszukiwania wiążą się z ryzykiem. Tworzenie stosunkowo bezpiecznego profilu linków zakłada pozyskiwanie odnośników ze zróżnicowanych i wartościowych źródeł, oraz dywersyfikowanie anchorów i nie stosowanie dużego procentu EM (exact-match). Obecnie pozycjonuje się niemal każda firma która chce dotrzeć ze swoją ofertą do internautów. Realizując działania z głową czyli opierając się na dobrze przygotowanej i właściwie realizowanej strategii link building można wypracować oczekiwane rezultaty bez ponoszenia dużego ryzyka.

Czy linki są trwałe i bezterminowe?

Niestety nie ma linków bezterminowych. Wszystkie nasze domeny które mają wartość dla Klientów są regularnie przedłużane, platformy blogowe i listy for oraz blogów pod komentarze stale monitorowane. Nie możemy jednak zagwarantować, że źródła publicznie dostępne takie jak fora, serwisy web 2.0 czy blogi będą stale dostępne. Utraty linków to na szczęście wyjątkowe sytuacje i drobne ilości, jednak nawet w takiej sytuacji dbając o interes Klienta postaramy się je uzupełnić lub wymienić na inne tak aby obie strony były w pełni zadowolone z transakcji.

Czy przewidujecie rabaty?

Tak. Dla stałych Klientów mamy specjalne kody rabatowe które można wykorzystać na dowolne usługi dostępne w naszym sklepie. Zachęcam również do polubienia naszej strony na Facebook dzięki której poza informacjami o nowościach w ofercie można uzyskać również spore zniżki przygotowywane na wyjątkowe okazje.

Współpraca z firmami SEO

Nasi partnerzy najczęściej w postaci agencji SEO którzy pozycjonowanie stron swoich Klientów opierają na dostępnych u nas usługach mogą liczyć na indywidualnie dopasowaną ofertę, dobór pakietów do założonego budżetu, pomoc dotyczącą określenia strategii linkowania i audytu zawierającego najważniejsze zmiany na stronie Klienta celem osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Oferujemy również prowadzenie wycen przygotowanych w taki sposób aby uwzględniały miesięczny koszt budowania profilu linków, audytu, wdrożenia optymalizacji oraz prowizji dla firmy która podpisuje umowę abonamentową z Klientem. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat warto zapoznać się z zakładką outsourcing seo lub skontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie. Sprawdź jak działa nasz outsourcing SEO.

Czy w ramach zakupionych usług optymalizujecie stronę?

Nasza oferta skupiona jest na pozyskiwaniu linków stąd każdy z oferowanych pakietów dotyczy zakupu odnośników z określonych źródeł zgodnie z opisem usługi. Nasz internetowy SEO sklep nie oferuje audytów oraz ich wdrożeń - cała nasza oferta skupiona jest na linkowaniu. Wiemy, że optymalizacja to fundament działań SEO stąd klientom którzy nie mają odpowiednio przygotowanej strony zawsze służymy pomocą w wyborze firmy która przygotuje audyt i wdroży niezbędne poprawki. Udostępniamy również poradnik pomocny przy samodzielnej, prostej i podstawowej optymalizacji strony internetowej. Poradnik skupiony jest na najważniejszych elementach i najczęściej popełnianych błędach.