Podlinkowanie

Podlinkowanie
  • Skontaktuj się z nami

    Pomagamy dobrać pakiety do założonego budżetu oraz strategii. Zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej branży i domeny.

Podlinkowanie artykułów sponsorowanych to sposób na ich wzmocnienie. Zwiększając wartość opublikowanych wpisów tworzysz mocniejsze linki kierujące z nich do Twojej strony. Podlinkowanie z odpowiednich lokalizacji takich jak posty na forach, sygnatury oraz linki z profili może dodatkowo zwiększyć ich widoczność oraz ruch referral do opublikowanych artykułów. Poniższe zestawienia możesz wykorzystać również jako podlinkowanie zaplecza (stron zapleczowych na platformach blogowych lub własnych domenach). W zależności od wielkości pakietu zlecenie możemy zrealizować dla 10 lub 20 adresów.


Podlinkowanie - 100 Linków

Podlinkowanie - 100 Linków

Usługa umożliwiająca solidne i szybkie podlinkowanie artykułu lub kilku różnych artykułów sponsorowanych w tej samej tematyce. Dzięki tej ofercie możesz w prosty sposób wzmocnić wpisy realizowane w ramach działań content marketing i link building lub...

340,00

Podlinkowanie - 200 Linków

Podlinkowanie - 200 Linków

Pakiet linków dzięki któremu w szybki i prosty sposób podlinkujesz artykuły sponsorowane zakupione w ramach naszej oferty, pochodzące z innego źródła, lub wzmocnisz własne strony zapleczowe . Dzięki tej ofercie możesz niskim kosztem wzmocnić wpisy lu...

580,00

Podlinkowanie - 400 Linków

Podlinkowanie - 400 Linków

Pakiet w ramach którego realizujemy podlinkowanie dla artykułów sponsorowanych zakupionych z dostępnej u nas oferty publikacji, z innych źródeł lub wzmocnienie prywatnych stron zapleczowych. Wykorzystując ten pakiet linków możesz w prosty sposób wzmo...

1 440,00

Podlinkowanie - 560 Linków

Podlinkowanie - 560 Linków

Usługa umożliwiająca rozbudowane podlinkowanie dużej ilości artykułów sponsorowanych lub wysokiej jakości stron zapleczowych. Dzięki tej ofercie możesz w prosty sposób wzmocnić wpisy lub zaplecza które linkują do Twojej witryny docelowej. Oferta 560 ...

2 540,00

Jeśli szukasz sposobu na podlinkowanie artykułów sponsorowanych to pakiety dostępne w tej kategorii będą optymalnym rozwiązaniem. Usługa podlinkowania została przygotowana w trzech opcjach cenowych uzależnionych od ilości pozyskiwanych linków. Każdy zestaw składa się zarówno z linków profilowych jak i postów na mocnych forach internetowych.

Podlinkowanie artykułu sponsorowanego możesz wykonać stosując dowolny pakiet dostępny w naszym sklepie. Jeśli jednak ilość artykułów jest duża polecamy zestawy dostępne w tej kategorii oraz ich mnożnik w celu optymalnego podlinkowania i wzmocnienia wszystkich dostępnych treści. Odpowiednie podlinkowanie artykułu umożliwia jego wzmocnienie i zwiększenie widoczności.

Do podlinkowania artykułów sponsorowanych najlepiej sprawdzają się posty na forach oraz linki z profili na zaufanych stronach. Każdy z pakietów w tej kategorii łączy więc te usługi tak aby zapewnić zarówno odpowiednią moc jak i ilość linków.

Oferty w tej kategorii można wykorzystać również jako podlinkowanie PBN opartych na wysokiej jakości treściach.

Czym jest podlinkowanie artykułów sponsorowanych?

To usułga polegająca na dostarczeniu linków do opublikowanych artykułów. Odnośniki dostarczane są najcześciej z postów na forach internetowych pisanych w formie poleceń do ciekawych informacji, materiałów, tematów.

W jakim celu podlinkowje się artykuły sponsorowane?

Najczęściej wykonuje się to z dwóch prostych powodów. Pierwszy cel to chęć szybszego zaindeksowania opublikowanych treści. Drugi ważniejszy cel to chęć wzmocnienia publikacji tak aby przekazywały większą "moc" linkowanej w ich treści stronie.