Jak pozyskać linki do strony

Proces zamówienia linków w naszym sklepie jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać pojedyncze pakiety dodając je do sklepowego koszyka lub jeden z gotowych zestawów pakietów i przejść do procesu finalizacji zamówienia. Dane do zlecenia można podać już w trakcie składania zamówienia lub po jego opłaceniu wysyłając do nas wiadomość e-mail. Jeśli więc zastanawiasz się jak zdobyć linki do swojej strony sprawdź informacje przygotowane przez nas w tym krótkim poradniku.

Sklep SEO - mocne linki

Które pakiety wybrać aby zakupić dobre linki?

Polecamy przygotowane przez nas zestawy pakietów. To prosty sposób na pozyskanie linków do strony ze zróżnicowanych źródeł. W skład każdego zestawu wchodzą różne pakiety które realizowane są w czasie uzależnionym od wielkości zamówienia. Każdy zestaw składa się z ofert dostępnych w naszym sklepie. Są ze sobą połączone i realizowane w jednakowym czasie. Każdy zestaw rozpisujemy w zależności od jego wielkości na 15, 21, 45, 60 dni lub realizujemy w tempie ustalonym z klientem.

Do dyspozycji klientów oddaliśmy również możliwość stałego zdobywania linków do swojej strony z usługi linkowanie w abonamencie. W ramach oferty regularnie co miesiąc dodajemy nowe odnośniki rozbudowując profil promowanej domeny. Kontrolujemy które linki były dodawane, jakie pakiety zostały już wykorzystane i dobieramy kolejne działania. Jeśli więc zastanawiasz się jak pozyskać linki do strony i stworzyć plan na systematyczny link building - zrobimy to za Ciebie dopasowując działania do założonego miesięcznego budżetu na linki.

Każdą usługę w ramach powyższych zestawów można zakupić u nas oddzielnie. W kategoriach posortowaliśmy wszystkie nasze oferty od artykułów sponsorowanych, linków z prywatnego zaplecza wielotematycznego i tematycznego, ogłoszeń, wizytówek NAP, postów i sygnatur na forach internetowych do pakietów które umożliwiają solidne podlinkowanie artykułów sponsorowanych zakupionych w ramach nasze oferty lub przykładowo CMspot czy platformy PressHunter łączącej wydawców z reklamodawcami. Nasz sklep przygotował paczkę dziesięciu publikacji artykułów do prywatnej sieci stron - artykuły sponsorowane które można zamówić w dwóch opcjach: z treścią przesyłaną przez zleceniodawcę lub za dodatkową opłatą teksty zostaną przez nasz zespół.

Do pozycjonowania witryn oferujących swoje produkty lub usługi Klienci wykorzystują często wizytówki NAP. Są to serwisy internetowe, mapy cyfrowe, katalogi firm w których można założyć wizytówkę zawierającą dane adresowe, kontaktowe, link do domeny oraz w wielu przypadkach opis działalności.

Innym źródeł linków są fora internetowe w którym odnośnik możemy pozyskiwać z postów lub sygnatur. Zarówno w pierwszej jak i drugiej opcji linki z forów zdobywane są przez nas ręcznie. Każdemu towarzyszy tekst postu lub podpis w sygnaturze. Są to bardzo popularne źródła linków w których najczęściej wykorzystuje się anchor brandowy (adres domeny). Dobierając fora skupiamy się zarówno na tematyce konkretnego tematu (wątku) jak i sensu pozyskania odnośnika z tego miejsca. Preferujemy lokalizacje o dobrych parametrach w których można zostawić link dofollow. W przypadku linków z postów staramy się wykorzystywać fora internetowe które znamy i na których mamy konto z historią ponieważ mamy wtedy pewność, że link nie zostanie usunięta, a nasza praca nie pójdzie na marne.

Jak zdobyć linki do strony?

Służymy pomocą - jeśli nie wiesz na co się zdecydować, co będzie odpowiednie dla Twojej strony internetowej to napisz do nas. Prześlij adres strony i słowa kluczowe (frazy). Nie musisz zastanawiać się jak zdobyć linki do strony - pozyskamy je za Ciebie zgodnie z ustaloną strategią budowy profilu linków promowanej domeny.

Sklep SEO linki

Jakie dane do realizacji podać gdy już wybiorę interesujące mnie pakiety linków?

Wszystko zależy od dobranych usług. Każdy pakiet ma informację o wymaganych danych zawartą w dolnej części opisu. Przed rozpoczęciem realizacji każdego zlecenia zbieramy wymagane dane. Nie musisz się martwić - jeśli czegoś będzie nam brakować, któreś informacje będą niekompletne lub niepoprawne napiszemy do Ciebie.