Sklep SEO

Elementem pozycjonowania każdej strony internetowej jest pozyskiwanie linków które budują jej popularność. Profil linków zaraz obok optymalizacji jest podstawowym czynnikiem rankingowym wpływającym na pozycje witryny w wynikach wyszukiwania. Jeśli nie mamy w odpowiedni sposób przygotowanej strony internetowej linkowanie nie przyniesie wymiernych korzyści. Działa to również w odwrotną stronę. Jeśli mamy zoptymalizowaną stronę wypełnioną unikalną treścią nie będzie ona zbierać solidnego ruchu na istotne frazy jeśli nie zbutwiejemy jej profilu linków.

Sklep SEO - mocne linki

Przygotowaliśmy rozbudowany materiał o tym czym jest profil linków i w jaki sposób powinien być rozbudowywany. Wcześniej początkującym polecamy jednak zapoznać się z z materiałem omawiającym typy linków który pozwoli lepiej zrozumieć wszystkie udostępnione przez nas i dostępne w sieci poradniki. Przed rozpoczęciem linkowania swojej strony internetowej warto również zapoznać się z tekstem dzięki któremu optymalizacja strony w podstawowej i często zupełnie wystarczającej formie będzie możliwa do wprowadzenia we własnym zakresie.

W skrócie: Warto pamiętać o tym, aby strona internetowa była w odpowiedni sposób przygotowana pod linkowanie (optymalizacja). Przede wszystkim: linkowany adres musi być bogaty w unikalną treść. Treść nie może być duplikatem (nie może być powielana zewnętrznie (na innych stronach) jak i wewnętrznie (ta sama treść dostępna pod różnymi adresami tej samej domeny)). Linkowany adres musi posiadać w treści wkomponowane słowa kluczowe (w całości lub części / trzony fraz). Treść strony powinna być dostępna w jej kodzie i widoczna dla robotów wyszukiwarek. Jeśli usługi realizowane są na terenie danej miejscowości to wszystkie frazy (słowa kluczowe) powinny ją uwzględniać w swojej budowie.

Czym jest sklep SEO?

Sklep SEO to nic innego jak miejsce w internecie w którym można kupić linki ze zróżnicowanych źródeł. Będą to więc zarówno prywatne sieci blogów, artykuły sponsorowane, wizytówki NAP, fora internetowe jaki i serwisy ogłoszeniowego. Każdy sklep tego typu posiada w swojej ofercie konkretne ilości linków podzielone na mniejsze i większe paczki. Dzięki temu klient może w łatwy sposób dobrać usługę lub usługi do swoich oczekiwań i strategii budowania profilu linków.

Sklep SEO pakiety linków

Nasz internetowy sklep SEO obsługuje agencje i klientów indywidualnych

Przygotowaliśmy ofertę linkowania przeznaczoną zarówno dla agencji pozycjonujących strony internetowe dla których podpisały umowy abonamentowe jak i klientów indywidualnych którzy chcą pozycjonować własne domeny bez stałych umów.

Agencje

Dla agencji z dużą pulą domen realizujemy również kompleksowy outsourcing SEO będący wsparcie naturalnie głównie w procesie linkowania ale też audytu, optymalizacji czy doboru słów kluczowych.

Nie agencje

Samodzielne pozycjonowanie jest częstym wyborem dla firm i osób prywatnych które mają podstawową wiedzę na temat pozycjonowania i chcą większość procesu realizować we własnym zakresie. Często audyt, optymalizację i linkowanie rozdzielając pomiędzy różne firmy. Nie zawsze jest to kierowane ceną - audyt wykonywany jest raz, optymalizacja również, linkowanie regularnie. Pozwala to znacząco obniżyć miesięczny koszt pozycjonowania.

Często jednak samodzielne pozycjonowanie przybiera raczej formę samodzielnego doboru specjalistów. Każdy proces przydzielany jest odrębnej osobie która została zweryfikowana i wybrana do tego zadania. Nie jest on więc przydzielony do stażysty, czy praktykanta. Jeśli do tego zadania wybieramy samych specjalistów proces ten w początkowych etapach (audyt, wdrożenia, treści kategorii i kart produktów) może być znacznie droższy od tego przeprowadzonego przez agencje SEO.


Cała nasza oferta skupiona jest na pozyskiwaniu linków

Jeśli szukasz linków pochodzących ze zdywersyfikowanych źródeł sklep SEO może zapewnić unikalne i mocne odnośniki (linki pozycjonujące) z wielu typów domen. Stworzyliśmy ofertę linkowania podzieloną na pakiety rozłożone w kilku głównych kategoriach. Dostarczamy:
- linki z artykułów sponsorowanych które można zamówić w formie publikacji lub publikacji z przygotowaniem treści,
- podlinkowanie artykułów sponsorowanych w zestawach które zawierają w sobie zarówno linki z forów internetowych jak i paczki profili,
- linki z forów internetowych w których mamy linki z postów i linki z sygnatur,
- linki z NAP czyli popularnych serwisów i katalogów firmowych nieumożliwiających udostępnienie pełnych danych adresowych firmy,
- linki z ogłoszeń oparte na starannie przygotowanych tekstach ofertowych,
- linki z profili do których pozyskania wykorzystujemy popularne polskie i globalne fora oraz portale zakładając w nich profile wraz z dołączoną unikalną treścią opisową,
- linki zagraniczne żarowo angielskie jak i niemieckie które pomagają w pozycjonowaniu stron ukierunkowanych na te rynki.

SEO sklep linkowanie

Konsultacje SEO

Naturalnie nie oferujemy standardowych konsultacji w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Nasza oferta skupiona jest przede wszystkim na dostarczaniu linków dla osób które chcą samodzielnie pozycjonować swoją witrynę oraz agencji reklamowych/agencji SEO/domów mediowych które skupiają się na pozyskiwaniu klientów, a procesy takie jak audyt, optymalizacja i linkowanie delegują. Jednak gdy pojawia się jaki problem z optymalizacją, strategią linkowania, lub po prostu trudne pytanie od klienta które zostało do nas przekazane - pomagamy poprzez sprawnie udzielane informacje oraz przygotowywane gotowe rozwiązania.

Sklep SEO linki

Pakiety linków

Wszystkie nasze usługi przygotowaliśmy w formie pakietów SEO podzielonych na kategorie oraz ze względu na ilość. Są to grupy lokalizacji dzięki którym można pozyskać mocne linki SEO. Każda kategoria wypełniona jest przez kilka lub kilkanaście ofert. Bazy presell podzielone mamy na ogólnotematyczne i tematyczne lokalizacje. W kategorii forów internetowych pozyskać można zarówno linki z postów jak i sygnatur. W dziale dotyczącym zaplecza SEO przygotowaliśmy ofertę polegającą na wykonaniu pojedynczej strony, usługę uzupełnienia zaplecza o dodatkowe treści oraz zestaw pięciu stron wraz ze wstępnym podlinkowaniem. Kategoria linków zagranicznych to zarówno linki z postów, sygnatur jak i komentarzy. Ta kategoria ma również dodatkowy podział pakietów linków uzależniony od języka. Są to więc bazy przeznaczone do linkowania stron w języku angielskim oraz niemieckim.

SEO sklep to profesjonalna obsługa, doświadczenie, terminowość i raporty prac

Od 2011 roku świadczymy usługi linkowania. Realizacja bardzo dużych ilości zleceń i monitorowanie ich pozwoliło nam zdobyć całkiem pokaźne doświadczenie w zakresie pozyskiwania linków i budowania profilu linków stron internetowych. Taka ilość danych w połączeniu z ich starannym opisywaniem pozwala nam widzieć które działania mają sens, przynoszą konkretne korzyści. Przed zakupem można skontaktować się z nami przesyłając adres strony, budżet na linki oraz słowa kluczowe (najlepiej dopasowane do konkretnych adresów/podstron).  Możemy wtedy przygotować unikalne zestawienie usług które będzie optymalne dla podanych danych.

Terminowość to cecha szczególnie pożądana przez agencje które odsprzedają nasze usługi - muszą więc dostarczyć linki w wyznaczonym czasie. Terminowość to również ważna zaleta dla pozycjonerów którzy raportują swoje działania w ustalonych z klientami okresach czasu. Brak terminowych raportów z naszej strony miałby negatywny wpływ na ich wizerunek. Raport SEO z linkowania jest więc ważnym elementem dla każdej firmy która uwzględnia go w rozliczeniu z klientem. Podstawą są jednak uzyskiwane efekty. Linki które dostarczamy muszą mieć w krótszym lub dłuższym okresie czasu przełożenie na pozycje strony w wynikach wyszukiwania czyli jej widoczność.