Blogi ogólnotematyczne - 10 Blogger 1 ENG

  • Blogi ogólnotematyczne - 10 Blogger 1 ENG
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Blogger 1 ENG
100,00
Netto: 81,30zł


Przygotowaliśmy zaplecze w języku angielskim oparte na platformie Blogger. W ramach usługi na założonych i starannie prowadzonych przez nas blogach publikujemy wpisy oparte na treściach w języku angielskim i jakości zapleczowej. Dla każdego zlecenia realizowanych jest 10 wpisów do 10 różnych blogów ogólnotematycznych.

Wszystkie publikowane w ramach usługi wpisy oparte są na dostarczanych przez nas teksach w języku angielski, jakości zapleczowej które są synonimizowane. Nie stosujemy tekstów tłumaczonych z języka polskiego. Treści bazowe przygotowane są w języku angielskim.

Proces realizacji
Dla każdego zlecenia nasz copywriter przygotowuje tekst w języku angielskim o długości 2000 znaków powiązany tematem z podaną stroną oraz frazami będącymi danymi do zlecenia. Następnie treść bazowa jest przez nas nasycana synonimami. Do tekstu dobierane jest również odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu wyglądają naturalnie dla każdego internauty. Trzecim etapem jest publikowanie artykułów na blogach internetowych wraz z przygotowaną grafiką. Ostatnim elementem realizacji jest zapisanie linków do wpisów i przesłanie zestawienia pozyskanych odnośników.

Okres realizacji
Czas realizacji zlecenia wynosi 14 dni.

Specyfikacja grupy stron
Ilość blogów: 10
Ilość dodawanych wpisów: 10
Długość każdego wpisu: 2000 znaków
Tematyka stron: ogólnotematyczne
Platforma blogowa: Blogger
Ilość linków na jeden wpis: 1
Wpisy z grafiką: tak
Typ linków: dofollow (istnieje możliwość dodawania linków nofollow)

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5)
[ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Udostępnij