Dane do zamówienia - blogi

Blogi internetowe Ogólnotematyczne i Tematyczne:

Po złożeniu zamówienia należy przesłać dane do jego realizacji. Prosimy aby zawsze przesyłać je w odpowiedniej formie. Pozwala to uniknąć ewentualnych problemów wynikających z błędnego odczytania przesłanych wytycznych.

Dane niezbędne do realizacji to:

- adres lub adresy strony internetowej
- słowa kluczowe (frazy) które mają być anchorami lub informację o tym, aby zastosowane zostało linkowanie na brand

Adres lub adresy strony internetowej:

Linkowanie możemy przeprowadzić tylko do jednego wybranego adresu (przykładowo strony głównej) lub kilku różnych adresów. Warto przesyłać frazy w opcji dopasowanej do podstron. Ilustruje to przykład:

domena.pl
sklep z meblami
internetowy sklep meblowy

domena.pl/biurka/
biurka
biurka sklep internetowy

domena.pl/lampy/
lampy


Dzięki temu podlinkowane na konkretne słowa kluczowe zostaną te adresy które najlepiej im odpowiadają (są dopasowane do tematyki podstrony). Do zlecenia można przesłać również adresy różnych stron o ile są dokładnie w tej samej tematyce. Przykładowo:

domena-1.pl
sklep z meblami

domena-2.pl
internetowy sklep z meblami

domena-3.pl
sklep z tanimi meblami

Lub jeśli dla każdego z tych adresów mamy takie same słowa kluczowe:

domena-1.pl
domena-2.pl
domena-3.pl
sklep z meblami
internetowy sklep z meblami
sklep z tanimi meblami

Linkowanie na anchor brandowy

Jako słowa kluczowe możemy zastosować również frazy brandowe. W przypadku większości stron internetowych będzie to adres strony w różnej formie zapisu. Można taką informacje podać nam w danych do zlecenia (linkowanie na brand / anchor w postaci brandowej)  lub wytyczne w odpowiedniej formie. Przykładowo:

Adres:
https://seospot.pl
Frazy:
seospot.pl
www.seospot.pl
https://seospot.pl

Podlinkowanie

Dane do podlinkowania można przesłać podając listę adresów, a pod nią pulę fraz (o ile oczywiście wszystkie adresy są w tej samej tematyce i dla każdego z nich mamy te same frazy). Ilustruje to przykład:

domena-1.pl
domena-2.pl
domena-3.pl
fraza1
fraza2
fraza3

Lub w opcji brandowej:
domena-1.pl
domena-2.pl
domena-3.pl
Linkowanie na brand.

Dane podawane w procentach

Niestety nie mamy możliwości dokładnego dopasowania ilości linków na daną frazę (5 linków na frazę A, 10 na frazę B itd), zawsze jest to plus/minus. Jak można przesłać dane chcąc otrzymać więcej linków na konkretne frazy:

domena-1.pl
fraza1
fraza1
fraza1
fraza2
fraza3

Przy takim zapisie szansa zastosowania (wylosowania) do anchora frazy 1 w stosunku do fraz 2 i 3 jest trzykrotnie większa.

Ograniczenia dotyczące zleceń

Promowana poprzez link strona internetowa musi być zgodna z polskim prawem i jej reklamowanie musi być dozwolone. Nie przyjmujemy stron o tematyce hazardowej, pornograficznej lub innej zakazanej przez polskie prawo. Nie realizujemy zleceń dla stron internetowych których pozycjonowanie zabronione jest przez polskie prawo. Nie realizujemy zleceń dla stron łamiących prawo autorskie (udostępnianie za darmo płatnych filmów, gier itd.).