• Blogi ogólnotematyczne - 10 Wordpress.com 3
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Wordpress.com 3
35,00
Netto: 28,46zł


Do Państwa dyspozycji oddajemy jakościowe zaplecze SEO oparte na popularnej platformie blogowej wordpress.com. W ramach usługi na założonych i starannie prowadzonych przez nas blogach publikujemy wpisy jakości zapleczowej wraz z odpowiednio dobranym zdjęciem. Dla każdego zlecenia pozyskujemy dziesięć wpisów do dziesięciu różnych blogów ogólnotematycznych.

Logiczne i poprawne gramatycznie wpisy
Wszystkie publikowane w ramach usługi wpisy oparte są na w odpowiedni sposób synonimizowanych, logicznych tekstach jakości zapleczowej dostarczanych przez nas. Każdy wpis publikowany jest wraz z tematycznie dobranym zdjęciem.

Proces realizacji
Do każdego zlecenia nasz copywriter przygotowuje tekst o długości 2000 znaków w tematyce spójnej z podaną domeną oraz frazami będącymi danymi do zlecenia. Następnie treść bazowa jest przez nas wypełniana synonimami tak, aby wpisy były w pełni logiczne. Do tekstu dobierane jest również odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu wyglądają naturalnie dla Internautów. Trzecim etapem jest opublikowanie artykułów na blogach internetowych wraz z przygotowaną grafiką. Ostatnim elementem realizacji jest zebranie linków do wpisów i przesłanie zestawienia pozyskanych odnośników.

Okres realizacji
Czas realizacji usługi wynosi 10 dni.

Specyfikacja tej grupy stron
Ilość blogów: 10
Ilość realizowanych wpisów: 10
Długość wpisów: 2000 znaków
Tematyka stron: ogólnotematyczne
Zastosowana platforma blogowa: wordpress.com
Ilość linków na jeden wpis: 1
Wpisy z grafiką: tak
Typ linków: dofollow (istnieje opcja dodawania linków nofollow)

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5)
[ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Udostępnij