• Blogi ogólnotematyczne - 10 Wordpress.com
Dostępność:
InStock
Kod produktu:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Wordpress.com
35,00
Netto: 28,46zł


Przygotowaliśmy prywatne zaplecze SEO oparte na platformie blogowej wordpress.com. W ramach usługi na założonych i starannie prowadzonych przez nas stronach publikujemy wpisy jakości zapleczowej wraz z odpowiednio dobranym zdjęciem. Dla każdego zlecenia realizowanych jest 10 wpisów do 10 różnych blogów ogólnotematycznych.

Logiczne i poprawne gramatycznie wpisy
Wszystkie publikowane w ramach usługi wpisy oparte są na synonimizowanych, logicznych tekstach jakości zapleczowej dostarczanych przez nas. Każdy wpis publikowany jest wraz z tematycznie dobranym zdjęciem.

Proces realizacji
Dla każdego zlecenia nasz copywriter przygotowuje tekst o długości 2000 znaków powiązany tematem z podaną stroną oraz frazami będącymi danymi do zlecenia. Następnie treść bazowa jest przez nas nasycana synonimami, tak aby wpisy były w pełni logiczne i poprawne gramatycznie. Do tekstu dobierane jest również odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu wyglądają naturalnie dla każdego internauty. Trzecim etapem jest publikowanie artykułów na blogach internetowych wraz z przygotowaną grafiką. Ostatnim elementem realizacji jest zapisanie linków do wpisów i przesłanie zestawienia pozyskanych odnośników.

Okres realizacji
Czas realizacji zlecenia wynosi 10 dni.

Specyfikacja grupy stron
Ilość blogów: 10
Ilość dodawanych wpisów: 10
Długość każdego wpisu: 2000 znaków
Tematyka stron: ogólnotematyczne
Platforma blogowa: wordpress.com
Ilość linków na jeden wpis: 1
Wpisy z grafiką: tak
Typ linków: dofollow (istnieje możliwość dodawania linków nofollow)

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5)
[ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Udostępnij