• Blogi ogólnotematyczne - 10 Domeny prywatne 3
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Domeny prywatne 3
70,00
Netto: 56,91zł


Przygotowaliśmy trzecią bazę 10 stron internetowych w formie blogów opartą w całości na domenach własnych. Prywatne zaplecze zostało założone na domenach z historią i zbudowane jest na CMS Wordpress. Wszystkie domeny stoją na wysokiej jakości hostingu (nie jest to hosting seo). Każda z domen przyporządkowana jest do odrębnego adresu IP. W ramach usługi realizujemy treść i dodajemy 10 wpisów opatrzonych dopasowanym do tematyki zdjęciem i linkujących do wskazanej strony.

Jest to trzecia grupa 10ciu prywatnych blogów. Żadna z lokalizacji nie dubluje się - jest to odrębna baza.

Przygotowanie bazy:
- 10 domen głównych (pl i com.pl, media.pl)
- każda domena na oddzielnym adresie IP
- różne tytuły, opisy, szablony
- dobry hosting

ŚREDNI TF DOMEN W BAZIE: 15

Dane mogą się nieznacznie różnić od ostatniego sprawdzenia. Domeny są przez nas regularnie linkowane z odpowiednio dobranych miejsc. Domeny nie są blastowane, podpinane do SWL, nie mają również podpiętego takiego systemu. TF sprawdzany jest dla domen głównych.

Publikacja linków w postach:
- jeden link na wpis
- tekst opatrzony zdjęciem
- treść jakości zapleczowej

Wpisy publikujemy z maksymalnie jednym linkiem wychodzącym. Każdy wpis zawiera dobrane do tematyki zdjęcie. W tej bazie wykorzystujemy jeden tekst bazowy o długości około 2000-3000 znaków który następnie poddawany jest kontrolowanej synonimizacji i publikacji.

Czas realizacji i raport:
Okres realizacji zlecenia wynosi standardowo 10 dni. Może być on modyfikowany na życzenie Klienta (minimalnie 5 dni i maksymalnie 20 dni). Po zakończeniu przygotowywany jest raport z listą linków bezpośrednich do wszystkich zakupionych wpisów.

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5)
[ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Udostępnij