Linki z forów internetowych - Posty - 20 ENG

  • Linki z forów internetowych - Posty - 20 ENG
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Linki z forów internetowych - Posty - 20 ENG
220,00
Netto: 178,86zł


W ramach oferty pozyskamy 20 linków z zagranicznych, anglojęzycznych forów internetowych w formie postów. Każdy wpis wraz z odnośnikiem dodawany jest na innym forum internetowym, czyli odrębnej domenie i IP. Fora lub wątki dopasowane są tematycznie do linkowanej strony internetowej. Każdy post ma wartość dla internauty oraz zawiera odnośnik do promowanej strony internetowej. Wszystkie treści dodawane są w języku angielskim.

Wszystkie posty pisane są przez nas ręcznie. Każdy z nich zawiera kilka zdań.


Realizacja zlecenia

Przy realizacji zlecenia korzystamy z przygotowanej bazy zagranicznych, anglojęzycznych witryn powiązanych tematycznie z linkowaną stroną internetową lub wykorzystujemy nowe źródła tak aby pozyskać wartościowe linki. Wybieramy odpowiednie wątki w których piszemy kilka zdań powiązanych z prowadzoną dyskusją lub zakładamy własny temat. W postach umieszczamy link do strony internetowej w formie brandowej lub z podanym w zleceniu anchorem o ile wybrane forum daje taką możliwość. Po zakończeniu raportujemy wykonaną pracę w formie zestawienia linków bezpośrednich do dyskusji na których znajduje się aktywny odnośnik do strony.

Pisane przez nas posty na forach są w języku angielskim i mają długość od 2-4 zdań (w zależności od tematu).
W przypadku braku wystarczającej ilości stron powiązanych tematycznie z racji zamówienia dużej ilości pakietu lub charakterystyki branży wykorzystujemy fora ogólnotematyczne starając się znaleźć lub stworzyć wątki najbliższe tej tematyce.

Termin realizacji pakietu wynosi: 14 dni.
Raport uwzględnia linki do wszystkich dodanych postów.

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5 o ile są dokładnie w tej samej tematyce)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5, istnieje oczywiście możliwość realizacji zlecenia tylko na frazy brandowe)

Udostępnij