Linki Trust Rank - Profile PL - 25 - DF

  • Linki Trust Rank - Profile PL - 25 - DF
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Linki Trust Rank - Profile PL - 25 - DF
40,00
Netto: 32,52zł


Pozyskamy dla Twojej strony 25 linków dofollow z profili internetowych zakładanych na stronach z wysokim autorytetem. Umożliwia to pozyskanie mocnych linków brandowych (na URL) dla promowanej strony internetowej. Linki profilowe realizowane w ramach tej usługi można wykorzystywać do dywersyfikacji profilu linków oraz wzmocnienia domeny głównej. W odróżnieniu od standardowego pakietu linków z profili w którym miksujemy typy odnośnika (nofollow i dofollow) w ramach tej usługi pozyskiwane są tylko i wyłącznie linki dofollow.

W ramach usługi zdobywamy linki dofollow z profili na forach oraz serwisach internetowych w domenach PL. Rejestrujemy 25 profili w serwisach web 2.0 i forach, uzupełniamy je adresem strony internetowej oraz opisem (jeśli jest to możliwe). Wszystkie wykorzystywane źródła linków charakteryzują bardzo dobre wskaźniki, wysoki TF (Trust Flow), CF (Citation Flow), oraz DR (Domain Rating). W odróżnieniu od standardowego pakietu linków z profili w którym miksujemy typy odnośnika (nofollow i dofollow) w ramach tej usługi pozyskiwane są tylko i wyłącznie linki dofollow.

Linki wstawiane są w otoczeniu treści tematycznie powiązanej z promowaną stroną (jeśli serwis umożliwia dodanie treści opisowej). Przy uzupełnianiu profili wykorzystujemy tylko i wyłącznie anchor brandowy na adres domeny głównej. Ma to na celu jej wzmocnienie przy jednoczesnym wykorzystaniu mało inwazyjnych anchorów w formie adresu URL zapisywanego w różnej postaci.

Statystyki domen w bazie:
TF (Majestic Trust Flow): minimalny 22.
CF (Majestic Citation Flow): średni 34.
DR (Ahrefs Domain Rating): średni 42.
(Dane mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostępności lokalizacji)

Typ odnośników: 100% dofollow.
Anchor: wykorzystujemy tylko i wyłącznie frazy brandowe (url strony w różnej kombinacji).
Cel odnośników: domena główna.
Zakładanie profili oparte jest na liście 25ciu wyselekcjonowanych polskich domen.

Indeksowanie:
Po zakończeniu zlecenia linki dodawane są do indeksera.

Okres realizacji zlecenia wynosi 7 dni. Tempo realizacji nie może być modyfikowane. Wraz z listą założonych profili plik raportu zawiera również dane logowania.

Dane do zlecenia:
Do realizacji zlecenia niezbędny jest adres strony (domena główna), można przesłać również słowa kluczowe.

Udostępnij