Serwisy internetowe Ogólnotematyczne

  • Serwisy internetowe Ogólnotematyczne
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Serwisy internetowe Ogólnotematyczne
25,00
Netto: 20,33zł


Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy starannie przygotowane portale internetowe i blogi, pod jakościowe i unikalne wpisy. Strony umożliwiają publikację wpisów w różnych tematykach, z podziałem na odpowiednie kategorie.

Wszystkie wpisy oparte są na unikalnych, logicznych i merytorycznych treściach dostarczanych przez Klientów i tworzonych przez nas.

Serwisy ogólnotematyczne: na prowadzonych przez nas stronach publikujemy treści odpowiadające najróżniejszym tematom. Artykuły przygotowane są w taki sposób, aby były atrakcyjne dla użytkowników. Podział na kategorie umożliwia każdemu znalezienie grupy interesujących go tematów.

ILOŚĆ DOSTĘPNYCH SERWISÓW: 10
Zakup jednego produktu, to zakup jednego wpisu do jednego serwisu. Bez artykułu.

ŚREDNI TF DOMEN W BAZIE: 22

Dane mogą się różnić od ostatniego sprawdzenia. Domeny są przez nas linkowane z odpowiednio dobranych miejsc. Domeny nie są blastowane, podpinane do SWL, nie mają również podpiętego takiego systemu. TF sprawdzany jest dla domen głównych.

Wszystkie serwisy utworzone zostały na domenach głównych z różnymi IP w większości zakupionych w 2015 roku z historią Na początku skupiliśmy się na dodawaniu treści bez linków wychodzących, której ilość będzie się naturalnie zwiększać, oraz promocji zamieszczanych wpisów w social media i ich podlinkowaniu. Zależy nam na zachowaniu odpowiedniej relacji treści własnych do artykułów sponsorowanych z linkami wychodzącymi.

Przygotowanie tekstów
Dla każdego wpisu należy przygotować odrębną, unikalną treść o długości minimum 2000 znaków. Dla każdego z portali musi to być materiał, który nie był wcześniej wykorzystywany.

W serwisach nie publikujemy treści synonimizowanych. Do każdej publikacji należy przesłać odrębny tekst, unikalny, logiczny, opcjonalnie wraz ze zdjęciem i ew. innymi mediami.

Każdy wpis może mieć tylko jeden link wychodzący w formie adresu URL lub anchora z atrybutem dofollow lub nofollow. Umiejscowiony może być w podpisie wpisu lub jego treści jeśli może zostać wstawiony tak, aby wyglądał naturalnie (był zgodny z sensem i budową zdania). Dostarczany tekst nie może być bezpośrednią reklamą firmy.

Statystyki
Dane przykładowej domeny z Semstorm (11.2018):DANE DO ZAMÓWIENIA

Po złożeniu zamówienia należy przesłać treści w ilości zgodnej, z ilością wykupionych wpisów oraz opcjonalnie grafiki niezbędne do publikacji. Grafiki mogą zostać dobrane również przez nas z darmowych zasobów. Promowana poprzez link strona internetowa musi być zgodna z polskim prawem i jej reklamowanie musi być dozwolone.
Wymagania dotyczące treści i grafiki: [ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Podlinkowanie
Zakupiłeś 10 wpisów i chcesz je wzmocnić? Skorzystaj z naszej [ oferty podlinkowania ] przeznaczonej przede wszystkim dla artykułów sponsorowanych lub wartościowych stron zapleczowych.

Udostępnij