• Linki Trust Rank - Profile - 50
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Linki Trust Rank - Profile - 50
65,00
Netto: 52,85zł


W ramach oferty realizujemy profile zakładane na stronach z wysokim autorytetem. Umożliwia to pozyskanie mocnych linków brandowych (na URL) dla promowanej strony. Linki profilowe które pozyskujemy w ramach tej oferty można wykorzystywać do dywersyfikacji profilu linków oraz wzmocnienia domeny głównej.

W ramach pakietu Trust Rank pozyskujemy odnośniki z profili na forach oraz serwisach internetowych w domenie globalnej. Rejestrujemy 50 profili w serwisach web 2.0 i forach, uzupełniamy je adresem strony internetowej oraz opisem (jeśli jest to możliwe). Wszystkie wykorzystywane źródła linków charakteryzują bardzo dobre wskaźniki, wysoki TF (Trust Flow), CF (Citation Flow), oraz DR (Domain Rating).

Linki wstawiane są w otoczeniu treści tematycznie powiązanej z promowaną stroną (jeśli serwis umożliwia dodanie treści opisowej). Przy uzupełnianiu profili wykorzystujemy tylko i wyłącznie anchor brandowy na adres domeny głównej. Ma to na celu jej wzmocnienie przy jednoczesnym wykorzystaniu mało inwazyjnych anchorów w formie adresu URL zapisywanego w różnej formie.

Statystyki lokalizacji:
TF (Majestic Trust Flow): minimalny 32
CF (Majestic Citation Flow): średni 54.
DR (Ahrefs Domain Rating): średni 62.
(Dane mogą się nieznacznie różnić w zależności od dostępności lokalizacji)

Typ odnośników: zarówno dofollow jak i nofollow.
Anchor: wykorzystujemy tylko i wyłącznie frazy brandowe (url strony w różnej kombinacji).
Cel odnośników: domena główna.
Zakładanie profili oparte jest na liście 50ciu wyselekcjonowanych zagranicznych domen.

Indeksowanie:
Po zakończeniu zlecenia linki dodawane są do indeksera.

Okres realizacji zlecenia wynosi 7-8 dni. Tempo realizacji nie może być modyfikowane. Wraz z listą założonych profili plik raportu zawiera również dane logowania.

Dane do zlecenia:
Do realizacji zlecenia niezbędny jest adres strony (domena główna), można przesłać również słowa kluczowe.

Udostępnij