Blogi ogólnotematyczne - 10 Bloog.pl

  • Blogi ogólnotematyczne - 10 Bloog.pl
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Blogi ogólnotematyczne - 10 Bloog.pl
35,00
Netto: 28,46zł


Przygotowaliśmy wysokiej jakości zaplecze SEO oparte na platformie blogowej Bloog.pl. W ramach oferty na utworzonych i starannie prowadzonych przez nas stronach dodajemy artykuły będące zarówno wartością dla Internautów jak i algorytmu Google. Dla każdego zlecenia pozyskiwanych jest 10 wpisów do 10 różnych blogów ogólnotematycznych.

Logiczne, merytoryczne, poprawne gramatycznie wpisy
Wszystkie dodawane w ramach usługi wpisy oparte są na ręcznie synonimizowanych, logicznych i merytorycznych tekstach realizowanych przez nas.

Proces realizacji
Do każdego zlecenia nasz copywriter przygotowuje tekst o długości 2000 znaków w tematyce spójnej z podaną stroną oraz słowami kluczowymi. Następnie treść jest przez nas ręcznie nasycana synonimami tak, aby wpisy były w pełni logiczne. Do tekstu dobierane jest również odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu wyglądają naturalnie dla Internautów i jest w pełni czytelne. Trzecim etapem jest opublikowanie tekstów na blogach internetowych wraz z przygotowaną grafiką. Ostatnim elementem realizacji jest zapisanie linków do wpisów i przesłanie zestawienia.

Okres realizacji
Czas realizowania usługi wynosi 10 dni.

Specyfikacja grupy stron
Ilość blogów: 10
Ilość publikowanych wpisów: 10
Długość wpisów: 2000 znaków
Tematyka blogów: ogólnotematyczne
Stosowana platforma blogowa: Bloog.pl
Ilość linków na jeden wpis: 1
Wpisy z grafiką: tak
Typ linków: dofollow (istnieje możliwość dodawania linków nofollow)

Udostępnij