• Blogi tematyczne - 10 Wordpress.com - Fotografia
Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
Blogi tematyczne - 10 Wordpress.com - Fotografia
35,00
Netto: 28,46zł


Przygotowaliśmy strony tematyczne oparte na platformie Wordpress.com. W ramach usługi na założonych i starannie prowadzonych przez nas stronach publikujemy wpisy tematyczne jakości zapleczowej wraz z odpowiednio dobranym zdjęciem. W ramach zlecenia pozyskujemy dziesięć wpisów do dziesięciu różnych blogów tematycznych.

Tematyczna baza blogów
W ramach oferty dodajemy wpisy powiązane z tematyką fotografii  do naszej zamkniętej grupy blogów. Mogą to być sesje zdjęciowe, plenery, zdjęcia i albumy ślubne, packshoty ale też informacje o sprzęcie fotograficznym. Jeśli jesteś fotografem, producentem lub sprzedawcą sprzętu fotograficznego, masz bloga lub forum o fotografii ta baza jest dla Ciebie.

Logiczne i poprawne gramatycznie wpisy
Wszystkie publikowane w ramach usługi wpisy oparte są na starannie synonimizowanych, logicznych tekstach jakości zapleczowej dostarczanych przez nas. Każdy wpis publikowany jest wraz z tematycznie dobranym zdjęciem.

Proces realizacji
Do każdego zlecenia nasz copywriter przygotowuje tekst o długości minimum 2000 znaków w tematyce spójnej z podaną domeną oraz frazami. Następnie treść jest przez nas nasycana synonimami tak, aby wpisy były w pełni logiczne i poprawne gramatycznie. Do tekstu dobierane jest również odpowiednie zdjęcie. Dzięki temu wyglądają naturalnie dla każdego internauty. Trzecim etapem jest opublikowanie artykułów na blogach wraz z przygotowaną grafiką. Ostatnim elementem realizacji jest zapisanie linków do wpisów i przesłanie raportu.

Okres realizacji
Czas realizowania usługi wynosi 10 dni.

Specyfikacja tej grupy blogów
Ilość stron: 10
Ilość dodawanych treści: 10
Długość wpisów: 2000 znaków
Tematyka stron: Fotografia
Zastosowana platforma blogowa: wordpress.com
Ilość linków na wpis: 1
Wpisy z grafiką: tak
Typ linków: dofollow (istnieje możliwość dodawania linków nofollow)

Dane niezbędne do realizacji zamówienia
- adres lub adresy stron (maksymalnie 5)
- słowa kluczowe (maksymalnie 5)
[ sprawdź w jaki sposób przesłać dane do zamówienia ]

Udostępnij